Életünk a víz

HEVES MEGYEI VÍZMŰ ZRT.

Laboráns (Eger)

HEVES MEGYEI VÍZMŰ Zrt. közel száz éve stabil munkalehetőséget biztosító, dinamikusan fejlődő nagyvállalat, amely ivóvíz–szolgáltatási, szennyvíz–elvezetési, és tisztítási feladatok ellátását végzi az Észak-magyarországi régióban. Társaságunk ivóvíz–szolgáltatási területre 1 fő munkatársat keres

LABORÁNS
munkakörbe

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Folyamatos továbbképzés és tréning
• Jó munkahelyi légkör

Elvárások:
• Vegyésztechnikusi végzettség
• Megbízhatóság, precíz munkavégzés, csapatmunkára való képesség

Feladatok:
• mikrobiológiai feladatok teljeskörű elvégzése

Munkavégzés helye: Eger

Kérjük, jelölje meg a betölteni kívánt munkakört!

Ha az állás felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes önéletrajzát küldje el a megpályázott pozíció megjelölésével a e-mail címre.

Szechenyi 2020

Keresés

MAVIZ közlemény

maviz közlemény

eSzámla regisztráció

Vízmérőállás bejelentése

Szolgáltatási területünk

Fagyveszély

Csatorna használati illemtan

Uj Szechenyi Terv

Magyarorszag Megujul